Tegemist on tänuväärt joogiga, mis teeb head igale ihurakule!

Jodeeritud mineraalvee regulaarsel tarvitamisel:

  • tugevneb immuunsüsteem ja hormonaalne foon;
    30% võrra tõuseb vitamiinide ja mineraalainete omistamisvõime, mille tulemusel normaliseerub hemoglobiini tase, väheneb juuste väljalangevus, tugevnevad küüned;
  • stabiliseeruvad rakumembraanid; paraneb rakkude ainevahetus;
  • normaliseeruvad seedefunktsioonid, taandub düsbakterioos;
  • üldtervislik seisund paraneb märgatavalt, taandub kroonilise väsimuse sündroom, paranevad mälu, tähelepanuvõime, intellektuaalne võimekus jpm.
Rasedus ja jood – et laps sünniks ja kasvaks tervena!

Joodi äärmiselt tähtsast funktsioonist inimorganismis on juba üsna palju teada. Veel tähtsam on selle olulise mikroelemendi optimaalse koguse säilitamine arenevale lootele, mis on otseselt seotud joodisisalduse tasemega ema organismis. Joodinappus
lapseootel naise toidus viib joodivaeguseni lapse organismis kogu tema üsasisesel arenguperioodil ja pärast sündi, põhjustades tervise nõrgenemist.
Väga tähtis on ka joodisisalduse taseme säilitamine ema organismis sünnitusjärgsel perioodil – see tagab rinnapiima piisava koguse ja kvaliteedi ning naise organismi kiirema taastumise.
Seetõttu soovitavad spetsialistid rasedatel ja imetavatel emadel
tarbida vähemalt 200–250 mikrogrammi joodi päevas; üldine täiskasvanu päevanorm on 150 mikrogrammi, lastel 100. I-Vesi on mitmeaatomiliste joodiioonidega rikastatud mineraalvesi, mille pH-tase on 7,6–7,8 ja joodisisaldus 140–160 mikrogrammi liitris.

Jodeeritud mineraalvesi on kõrgekvaliteediline mineraalvesi, mis lisaks bioloogiliselt aktiivsele joodile sisaldab endas ka kõiki vajalikke mineraalaineid. Seega tarbides iga päev soovitatava koguse I-Vett, saate te kahekordset tulu: varustate organismi tervisele vajaliku joodikogusega ja annate organismile head mineraalvett.

Ettevõte Bio-Water OÜ soovitab Teil igapäevaselt tarbida I-Vett,
et Teie ja Teie lapsed oleksid terved!
Kõrvaltoimeid ei ole. Üleannustamine pole võimalik.

Jaga!

  • 7. dets. 2018by Keith Jürimäe
  • 0

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Telli uudiskiri